pirmdiena, 2011. gada 19. septembris

Podcast mājas darbs

PODCASTS2 by Dany Brasko Šis atkal viens no pasniedzējas Martas Hercas uzdotajiem mājas darbiem kursā "Modernās komunikācijas tehnoloģijas". Šoreiz podcast formā.

Savam podkastam mūsu grupa izvēlējas veikt ielas interviju (Vox-pop). Sestdien 17. septembrī vēlēšanu iecirkņu tuvumā sastaptajiem cilvēkiem tika uzdots viens jautājums : „Kāda ir Jūsu attieksme pret to, ka nepilsoņiem nav balss tiesību?”
Tā kā vox-pop formāts paredz, ka tam ir jāsastāv ne mazāk, kā no desmit cilvēku viedokļiem[1], mēs izveidojam piecu intervētāju grupu un katrs no mums intervēja divus cilvēkus. Šāda darba sadalījuma priekšrocība ir viedokļu daudzveidība, ko rada intervētāju dažādās dislokācijas vietas Rīgas robežās.
 Mūsu darba scenārijs ir līdzīgs ielu interviju aprakstam BBC portālā[2]: podkasta sākumā ir iespējams sadzirdēt galveno jautājumu, uz kuru jāatbild respondentiem un turpinājumā skan viedokļi un atbildes.
Darba gaitā novērots, ka pie vēlēšanu iecirkņiem sastopami arī nepilsoņi. Vaicāti kāpēc ieradušies, daži atbild, ka atnākuši līdzi saviem dzīvesbiedriem pilsoņiem, citi saka, ka vienkārši gājuši garām.


Darba autori Līva Alksne un Vladislavs Podvinskis

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Bērna grāmatu plaukta papildinājums

Valtera grāmatas ikdienā bija izvietotas vienā koka kastē un mana grāmatu plaukta maliņā. Pienāca diena, kad man apnika šāda neloģika, ...